Prečo vznikol tento klub?

Pomôžeme aj Vám...

Asi najrozumnejšia odpoveď je preto, lebo nás samých baví behať po rôznych networkingových akciách, ktorých bolo pred covidom tak 2-3 do týždňa, a dnes v Bratislave neni zboha nič. Ak chceme ísť na nejaký rozumný event, musíme chodiť do Prahy (a aj chodíme) kde je podobných aktivít viacero.

V Bratislave v súčasnosti pôsobia len rôzne biznis - raňajkové kluby typu BNI kde sa stretávajú stále dokola tí istí (ktorých formát nám nevyhovuje), či o kúsok príjemnejšie stretnutia Učíme sa podnikať čo je zase ale v podstate festival živnostníkov. T.j. ak chceme komunitu podnikateľov, ktorí už sú na nejakej rozumnej mentálnej úrovni, nezostáva nám než si takýto networkingový klub vytvoriť.

Aký je zamýšľaný formát našich eventov?

V prvom rade Neformálny a sezónny
Prednáškových eventov kde nemáte čas si ani pokecať so starými známymi sú mraky, nám chýba práve nejaký formát pre neformálne stretnutia. Jasné, nech sú aj nejaké edukatívne vsuvky z rad členov nášho klubu, ale primárnym cieľom nech je pohoda a networking.

Aké typy eventov teda môžeme očakávať?
Prvých pár eventov bude plánovaných z našej strany, ale v podstate dlhodobo také, ktoré nás budú baviť, a na ktorých sa dohodneme.

➔ Cez leto, keď bude pekne, hodíme na gril krídla s rebrami, narazíme sud piva a užijeme si poobedie.

➔ A keď nebude počastie, tak si môžme spraviť interiérové stretko v Kubi's TheNook, kde je všetko potrebné pre takýto typ eventov aj s nejakou panelovou diskusiou či krátkou prednáškou, pokiaľ komunita bude mať záujem o nejakú tému.

Pre koho je tento klub určený?

V krátkosti povedané, pre každého kto už trošku vie kde je sever, a ideálne z B2B segmentu (ale nie je to podmienka). T.j. podnikatelia a top manažment menších či väčších firiem, ktorí už ale neriešia nejaké "pôrodné bolesti" a skôr sa pozerajú na nejaké škálovanie a majú sa o čom s ľuďmi v komunite baviť. Otázky typu živnosť vs. s.r.o. by skutočne nemali byť témou večera.

Nemáme stanovené presné parametre. Niekedy aj človek s pár zamestnancami to má v hlave zrovnané lepšie ako podaktorí majitelia spoločností so 100 zamestnancami, ktorí ani netušia ako sa to stalo, že im pod rukami vyrástla firma. 

Z tohoto dôvodu sme sa aj rozhodli neprijímať do klubu automaticky každého kto sa prihlási, ale žiadame od záujemcov vyplnenie krátkeho formulára, aby sme trošku pochopili kde cca sa daný človek nachádza.

Prijatie členov do klubu bude schvaľovať komisia tvorená z členov klubu, aby sme udržali istú úroveň networkingu v skupine.

Registrácia

Členstvo v klube je bezplatné. Klub funguje ako nezisková voľnočasová aktivita a spoplatňujú sa výhradne eventy a stretnutia. Prečo? Pretože nám to pomáha umoriť náklady na občerstvenie a organizáciu, no najmä vďaka tomu vieme, koľko ľudí sa reálne hodlá na event dostaviť a sme vďaka tomu schopní plánovať aktivity a rozvoj klubu.

Ako je klub financovaný a prečo je vo farbách Expanduj.eu?

1. Zo sponzorských príspevkov

V túto chvíľu existuje jediný sponzor, a to je Expanduj.eu, nakoľko ja (Peter Stanek) ako majiteľ som rovnako aj zakladateľ tohto klubu a teda jeho financovanie a organizácia leží 100% na mne a mojich kolegynkách, ktoré mi s týmito aktivitami pomáhajú.

Samozrejme ale nebránime sa ani sponzorským príspevkom zo strany našich členov ak má niekto pocit, že by chcel podporiť našu snahu o budovanie komunity na nejakej rozumnej úrovni. Až nás čo prispievame bude viacero môžeme to hodiť na roll-up, nech máme aj trošku toho PR za pár drobných, ktoré určite poteší každého sponzora a neurazí členov :-)

2. Zo vstupného

Vstupenky na naše stretnutia či eventy budeme predávať výhradne v predpredaji  z organizačných dôvodov. Cieľom nie je vysoká cena, ale aby sme včas vedeli pre koľko účastníkov cca zabezpečiť občerstvenie, miesto atď.

Cenová politika:

➔ Super Early Bird - 25€ (aspoň 1 mesiac vopred)
➔ Early Bird - 35€ (aspoň 2 týždne vopred)
➔ Regular - 45€ (aspoň 2 dni vopred)

Zoznam členov klubu

Na sekcii v súčasnosti pracujeme. Členovia klubu budú mať na výber, či chcú aby boli uvedení na stránke vrátane ich firemného webu a osobného Linked-in profilu, alebo či chcú zostať v anonymite (treba zvoliť pri registrácii).

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram